Klinikler

KLİNİKLER 

 Kliniklerde;yatarak teşhis ve tedavi hizmeti alması gereken hastalarımıza; temiz,hijyenik,hastaların mahremiyet ve emniyetlerinin sağlandığı bir ortamda hizmet sunmaktayız.Hasta odalarımız hastalarımızın kendilerini ev ortamında hissetmelerini sağlayacak şekilde düzenlenmiştir.2 kişilik odalarımız ve suit (özel) odalarımızın hepsinde;banyo-wc,gerektiğinde yatak haline getirilebilen refakatçi koltukları,telefon,buzdolabı ve LCD tv mevcuttur.


1.KAT : DAHİLİYE-KARDİYOLOJİ-GÖĞÜS HASTALIKLARI SERVİSİ

Dahiliye-Nöroloji- Göğüs Hastalıkları-Kardiyoloji–Enfeksiyon Hastalıkları- FTR(Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon)-Cildiye-Psikiyatri hastalarının yatışının yapıldığı servisimizde 2 yataklı 20 oda ve 4 özel oda bulunmaktadır.

 


2.KAT : ORTOPEDİ SERVİSİ

Ortopedi ve Travmatoloji-Beyin Cerrahi-Çocuk Cerrahi-Üroloji hastalarının yatışının yapıldığı servisimizde 2 yataklı 10 oda ve 2 özel oda bulunmaktadır.

 


2.KAT : GENEL CERRAHİ SERVİSİ

Genel Cerrahi-Göz Hastalıkları-Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları-Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ve Kalp–Damar Cerrahi hastalarının yatışının yapıldığı servisimizde 2 yataklı 11 oda ve 2 özel oda bulunmaktadır.

 


3.KAT : KADIN-DOĞUM SERVİSİ

 Kadın Hastalıkları ve Doğum hastalarının yatışının yapıldığı servisimizde 2 yataklı 10 oda ve 1 özel oda bulunmaktadır.
Ayrıca bu kliniğimizde, doğum sürecinin son zamanlarını hastanemizde geçirmek isteyen anne adaylarımıza ve bebekleri hastanemizde tedavi görmekte olan annelerimize Anne Otelciliği Hizmetleri sunmak üzere 4 yataklı oda tahsis edilmiştir.

 


3.KAT SOL BÖLÜM: ÇOCUK SERVİSİ

       SÜT ÇOCUĞU VE ÇOCUK bölümlerinde hasta yatışının yapıldığı servisimizde 2 yataklı 12 oda bulunmaktadır.

 Klinikte yatan çocuklar için 1 Beslenme Odası ve 1 ÇOCUK OYUN ODASI mevcuttur.